Zadzwoń teraz

+48 501 255 774

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedź nas

Nowe Grobice, ul. Grójecka 4

O nas

Historia naszej firmy rozpoczyna się w 1999 roku i jest podobna do historii wielu innych firm, powstałych w tym czasie na polskim rynku. Zaczęliśmy od handlu stolarką okienną, która pozwoliła nam na rozeznanie w branży budowlanej. To, a także nasza otwartość na potrzeby rynku, kierowały nas ku kolejnym przedsięwzięciom nie tylko handlowym, ale również w poszerzaniu zasobów kadrowych w charakterze fachowych montażystów.

kilka słów o nas

23 lata doświadczenia

Z upływem lat nabieraliśmy doświadczenia i wiedzy, co pozwoliło dojrzeć wizji działania oraz tego, w czym chcemy się ukierunkować - przetwórstwie kamienia naturalnego. Dziś wiemy, jak wiele jeszcze przed nami, ale znamy swój cel. Staramy się z uporem do niego dążyć, by sprostać jak największym wyzwaniom rynku i maksymalizować zadowolenie naszych dotychczasowych, jak i przyszłych Klientów. Jeśli i Ty zechcesz dać nam szansę - zapraszamy do współpracy!

Stojaki wystawowe  ---  dodać zdjęcia